Wycieczka po Tarnowie.

Zaloguj

Wycieczka po Tarnowie.

Wtorek , 20 czerwca  2017 

20 czerwca klasa IVb wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Hachim udała się na wycieczkę po Tarnowie.  Niecodzienny spacer pełen wrażeń dostarczyli im przewodnicy - Pani Basia wraz z ciekawym świata czterolatkiem, swoim synkiem.

Spacerownik to ich autorski pomysł na zwiedzanie Tarnowa dla Najmłodszych Odkrywców. Uczniowie odwiedzili zabytki Starego Miasta i rozwiązali czekające na nich zadania. Zabawili się w detektywów poszukujących odpowiedzi na pytania. Dowiedzieli się ile metrów ma wieża Katedry, kogo lub co nazywano „Biedronkami”, policzyli kamienne twarze oraz spróbowali skompletować fragmenty hasła będącego rozwiązaniem gry.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał od Przewodników wykonany ręcznie certyfikat Odkrywcy Tarnowa.

Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z programu zwiedzania, uczniowie udali się na lody, a następnie do Parku Strzeleckiego. Tam spędzili mnóstwo czasu na zabawie. Pogoda bardzo im dopisała. To był udany dzień!

 

 

 

Kolejne zdjęcia na następnej stronie...

 

Opracowała: Pani Bożena Tobiasz
Strona 1 spośród 2

< Poprzednia