Zakończenie roku szkolnego.

Zaloguj

Zakończenie roku szkolnego.

Piątek , 23 czerwca  2017 

W piątek, 23 czerwca dzieci oficjalnie rozpoczęły wakacje. Oczywiście, najpierw czekało ich uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie, nauczyciele, rodzice zebrali się w sali gimnastycznej,  by wspólnie świętować.

Pani Jadwiga Jachym, dyrektor szkoły, w ciepłych słowach podsumowała miniony rok szkolny, a zwłaszcza osiągnięcia uczniów, nie tylko w nauce, ale również w sporcie i w konkursach przedmiotowych na różnych szczeblach.

Pani Dyrektor podziękowała również nauczycielom za całoroczną pracę, rodzicom za pomoc i współpracę ze szkołą, uczniom złożyła gratulacje w związku z osiągniętymi wynikami oraz sukcesami, życzyła też wszystkim udanych wakacji.

Występy naszych koleżanek i kolegów zwieńczyły tę radosną uroczystość. W występach udział wzięły dzieci z klasy I pod opieką Pani Grażyny Barwacz, uczennice z klasy 5c i 5a pod opieką Pani Marty Jarmuły. Nie zabrakło również wspaniałego występu Dagmary Gromniak.

Akademię uświetnił swoim wykonaniem chór szkolny pod opieką pani Kingi Płaczek. Piękną jak zawsze dekorację przygotowała pani Magdalena Latawska-Honkisz, oprawę akustyczną zapewnił pan Zbigniew Walkowicz.

 

Kolejne zdjęcia na następnej stronie...

Opracowała: Bożena Tobiasz
Strona 1 spośród 2

< Poprzednia